Obchodní reprezentant Brno

Stabilní silná společnost hledá do svého kolektivu kolegyni, která hledá změnu a chce zúročit své zkušenosti v přátelské a pohodové atmosféře. Pozice je vhodná např. i pro ženu s dlouhodobou praxí v obchodní činnosti, která hledá práci v zajímavém oboru.

Požadavky

  • Vzdělání VŠ nebo SŠ s prokazatelnou obchodní praxí
  • Výsledky v jiném oboru, které přetransformujeme do našich obchodních cílů
  • Profesionální vystupování
  • Bydliště v Brně či blízkém okolí
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost home office dle vlastní potřeby
  • Vstřícnost k plnění rodinných a soukromých závazků
  • Služební vozidlo s užitím i pro soukromé účely
  • Obchodní kancelář v Brně

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů s nimi
  • Vedení obchodních jednání
  • Příprava optimálních řešení potřeb zákazníka včetně cenových nabídek
  • Sledování trhu a výběrových řízení

Mohlo by Vás také zajímat